LT1236AIS8-10#TRPBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    LT1236AIS8-10#TRPBF
  • Производитель
    Linear Technology
  • Описание
    Linear Technology LT1236AIS8-10#TRPBF Current - Cathode: - Current - Output: 10mA Current - Quiescent: 1.70mA Mounting Type: Surface Mount Number Of Channels: 1 Operating Temperature: -40?°C ~ 85?°C Package / Case: 8-SOIC (3.9mm Width) Reference Type: Series, Shunt Series: - Temperature Coefficient: 5ppm/?°C Tolerance: ?±0.05% Voltage - Input: 11.5 ~ 40 V Voltage - Output: 10V